8 Karat Twisted Link Chain
1.639,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
8 karat gedraaide schakelketting. Door de gedraaide schakel met verschillende hoeken glinstert het sieraad prachtig door het licht. Het sieraad is vervaardigd uit 8 karaat (333/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Twisted |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 8 karat |
| Kleur | Yellow |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Lengte ketting | 82 cm |
| Breedte schakel | 4 mm |
| Gewicht | 19.45 g |
Additional details
| Article number | 8803258 |
| EAN number | 5132773945907 |
| Keurmerk | 375 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 460 mm |
| Basisketting | no |
Related products
Recently viewed
Shop meer













