New arrivals
Antique two-tone gold brooch with filigree technique
1.729,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 9910226 |
| EAN number | 3514747464553 |
| Keurmerk | 750 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 8.66 g |
| Lengte | 27 mm |
| Breedte | 48.5 mm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 18 carat |
| Kleur | Bicolor |
| Materiaal | Gold |
| Type sluiting | Pin |
| Product type | Jewelry |
Related products
Recently viewed
Shop meer

















