New arrivals
Sold
Arpas tricolor gold bangle with zirconia; Size M/L
1.369,95
Sold out
Gemstone:
Description
Tricolor gold bangle set with a row of round, brilliant-cut zirconia stones. This unique and modern bracelet is crafted from 14-karat yellow, white, and rose gold (585/1000).
Specifications
Additional details
| Article number | 9930081 |
| EAN number | 2484136196796 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Arpaş |
| Gewicht | 8.75 g |
| Breedte schakel | 13.1 mm |
| Lengte armband | 18.5 cm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
| Edelsteen | Zirconia |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Tricolor |
| Materiaal | Gold |
| Slijpvorm | Round brilliant |
| Type schakel | Slave bracelet |
| Type sluiting | Box lock |
| Product type | Jewelry |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Link bracelets with gemstones
- Sale
- Link bracelets
- Link bracelets with gemstones
- Brands
- Arpas

















