Bicolor Gold Cross Pendant
389,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Bicolor gold pendant of the cross with corpus. The cross has round ends. The white gold corpus is beautifully detailed. The pendant is made of 14 karat white and yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 20.2 mm |
| Diameter oogje | 5 mm |
| Gewicht | 1.69 g |
Additional details
| Article number | 9931145 |
| EAN number | 4229218132389 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 35.9 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel















