Bicolor Gold Fantasy Link Bracelet
2.259,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Bicolor gold bracelet with fantasy links. The bracelet has a glossy finish and is crafted from 14 karat white and yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Fantasy link |
| Type sluiting | Lobster clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Bicolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 5.5 mm |
| Gewicht | 14.12 g |
Additional details
| Article number | 9931150 |
| EAN number | 7807933388457 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 195 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Sale
- Link bracelets
- Brands
- Juweelwinkel













