Bicolor Gold Hoop Earrings; Ø 12.9
479,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Bicolor gold hoop earrings. The white gold part features a patterned setting. This stylish set is made of 14 karat white and yellow gold (585/1000).
Specifications
Additional details
| Article number | 4411082 |
| EAN number | 8597560060923 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 2.82 g |
| Lengte | 12.9 mm |
| Breedte | 4.2 mm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Women |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Bicolor |
| Materiaal | Gold |
| Type oorbel | Hoops |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Product type | Jewelry |
| Keurmerk | 585 |
Recently viewed
Shop meer



















