Eastern Gold Earrings
1.249,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Eastern gold earrings. They move gracefully in your ear. A beautiful pair of earrings made from 18 carat yellow gold (750/1000).
Specifications
Basis data
| Type oorbel | Hangers |
| Type sluiting | Hook |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 18 carat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 13 mm |
| Gewicht | 5.94 g |
Additional details
| Article number | 9932056 |
| EAN number | 9394325533185 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 526 mm |
Related products
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Earrings
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel