Gold Bismarck Link Bracelet
2.399,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold Bismarck link bracelet. The bracelet has a modern look and is flexible in movement. It is made of 14 karat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Bismarck link |
| Type sluiting | Box clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 8.5 mm |
| Gewicht | 16.21 g |
Additional details
| Article number | 8804194 |
| EAN number | 8249794262641 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 195 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Link bracelets
- Bismarck link
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel

















