Gold Cable Chain Necklace
469,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold cable chain necklace. The necklace is suitable for a small to medium pendant or can be worn without a pendant. A subtle and timeless necklace crafted from 18 karat yellow gold (750/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Cable chain |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 18 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Lengte ketting | 51 cm |
| Breedte schakel | 1.4 mm |
| Gewicht | 2.14 g |
Additional details
| Article number | 8804196 |
| EAN number | 3064468109672 |
| Keurmerk | 750 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Basisketting | yes |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Chains
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Basic chains for men
- Anchor link
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Basic chains for men
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel













