Gold Fantasy Link Necklace with Tricolor Pendant
2.559,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold Fantasy Link Necklace with a tricolor fixed pendant. This ladies' necklace has a luxurious appearance. The jewelry closes with a spring ring clasp and is made of 14 karat rose, white, and yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Fantasy link |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Tricolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Lengte ketting | 43 cm |
| Breedte schakel | 3.5 mm |
| Gewicht | 17.3 g |
Additional details
| Article number | 9932010 |
| EAN number | 2108109928305 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Basisketting | no |
Recently viewed
Shop meer















