Gold French Gourmet Link Bracelet
2.959,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold French gourmet link bracelet. The bracelet has a luxurious and bold appearance and feels solid. It closes with a box clasp including a safety hook and is made of 14 karat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | French gourmet link |
| Type sluiting | Box clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 15.6 mm |
| Gewicht | 21.1 g |
Additional details
| Article number | 9932005 |
| EAN number | 4192279254461 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 205 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel