Gold Marine Link Bracelet
2.749,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold marine link bracelet. The bracelet has a smooth finish and fastens with a lobster clasp. The bracelet is made of 14 karat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Marine link |
| Type sluiting | Lobster clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 9.9 mm |
| Gewicht | 18.66 g |
Additional details
| Article number | 9932004 |
| EAN number | 7365581809682 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 215 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel













