Gold Pendant - 14 Carat Gold
409,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold necklace pendant made from a 14-carat gold bar. A nice accessory for enthusiasts. The pendant is crafted from 14-carat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 9.9 mm |
| Diameter oogje | 2.6 mm |
| Gewicht | 1.78 g |
Additional details
| Article number | 9931142 |
| EAN number | 6852029537340 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 27 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel















