New arrivals
Gold pendant of a bird
Gold pendant of a bird
2.799,95
In stock:Only 1 left in stock
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 8803236-D |
| EAN number | 1000088032367 |
| Keurmerk | 585 |
| Breedte ringband | 7.1 mm |
| Brand | Juweelwinkel |
| Breedte ringkop | 19.9 mm |
| Gewicht | 17.59 g |
| Product type | Jewelry |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Rings
- Ladies rings
- Men's rings
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel
- Gold rings













