Gold Pendant with Citrine
359,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold abstract pendant set with a bright citrine. The pendant is made from 14-carat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | Citrine |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 18.5 mm |
| Diameter oogje | 2.2 mm |
| Gewicht | 2.09 g |
Additional details
| Article number | 8803262 |
| EAN number | 3242865415798 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 368 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Pendants and charms with gemstones
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel













