Gold Pendant with Zirconia
199,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold pendant with a minimalist design set with a zirconia stone. It is a beautiful pendant made of 14 karat yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | Zirconia |
| Slijpvorm | Round brilliant |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 7.8 mm |
| Diameter oogje | 3.1 mm |
| Gewicht | 1.04 g |
Additional details
| Article number | 9932055 |
| EAN number | 4710150439815 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 12.4 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Pendants and charms with gemstones
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel















