New arrivals
Reserved
Gold wide fantasy link bracelet
3.919,95
Reserved:Tot 27-05-2026
Gemstone:
Dit exemplaar is gereserveerd
Geen paniek! We hebben vergelijkbare modellen voor je geselecteerd. Zo vind je misschien een exemplaar dat nóg beter bij je past. Description
Wide gold fantasy link bracelet. The links are elegantly woven together, the center strip is polished, and the two outer rows of links are engraved. The bracelet moves smoothly and drapes beautifully around the wrist. Crafted from 14-karat yellow gold (585/1000), it is a versatile bracelet.
Specifications
Additional details
| Article number | 4402099 |
| EAN number | 9949800383078 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 28.06 g |
| Breedte schakel | 17.8 mm |
| Lengte armband | 19 cm |
| Gereserveerd tot | 27-05-2026 |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Yellow gold |
| Materiaal | Gold |
| Type schakel | Fantasy link |
| Type sluiting | Box lock |
| Product type | Jewelry |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Link bracelets
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel



















