Gold Zodiac Pendant; Aquarius
459,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Zodiac sign Aquarius: For people born between January 20 and February 18. Gold pendant of an Aquarius that belongs to our zodiac collection. The charm is made of 14 karat (585/1000). The Aquarius zodiac sign is an air element. They are known for their philosophical and connecting character. These individuals often have an original appearance and highly value their freedom.
Gift tip: A nice gift to give someone with this zodiac sign!
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 18 mm |
| Diameter oogje | 2.7 mm |
| Gewicht | 1.99 g |
Additional details
| Article number | 8804202 |
| EAN number | 6048668641214 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 26.5 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel



















