Golden Harlequin Pendant
639,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Golden pendant in the shape of a harlequin. This playful and unique design symbolizes joy and creativity. The arms and legs are movable. The pendant is made of 18-karat yellow gold (750/1000).
Specifications
Additional details
| Article number | 8802237 |
| EAN number | 8451048139900 |
| Gewicht | 2.99 g |
| Lengte | 29.1 mm |
| Breedte | 11.5 mm |
| Diameter oogje | 4.5 mm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 18 carat |
| Kleur | Yellow gold |
| Materiaal | Gold |
| Product type | Jewelry |
| Merk | Juweelwinkel |
| Keurmerk | 750 |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel













