Minimalist Gold Pocket Knife
599,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold miniature of a pocket knife. The knife is made of 14 karat white and yellow gold (585/1000).
Would you like to wear this jewelry on a chain? Please let us know in the comments with your order or contact us. Note: placing a 14 karat gold eyelet has an additional cost.
Specifications
Additional details
| Article number | 9931147 |
| EAN number | 9352784140351 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 3.6 g |
| Lengte | 44.6 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Bicolor |
| Materiaal | Gold |
Recently viewed
Shop meer















