Monzario Silver Fantasy Link Bracelet
199,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver bracelet from the jewelry brand Monzario made with fantasy links. The bracelet has a robust appearance and is crafted from first-grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Fantasy link |
| Type sluiting | Large spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | First grade (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 13 mm |
| Gewicht | 31.19 g |
Additional details
| Article number | 9921153 |
| EAN number | 6674750005055 |
| Keurmerk | 835 |
| Brand | Monzario |
| Lengte | 215 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver ladies bracelets
- Silver men's bracelets
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Brands
- Monzario