Pandora Charm; Gold; Dangling Heart
339,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Gold Pandora charm named Dangling Heart. The charm is marked with the stamps ALE and 585 and is made of 14 karat yellow gold (585/1000).
Reference number: 750198
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Yellow gold |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 4.5 mm |
| Diameter oogje | 4.1 mm |
| Gewicht | 1.9 g |
Additional details
| Article number | 9932058 |
| EAN number | 2159601569367 |
| Keurmerk | 585 ALE |
| Brand | Pandora |
| Lengte | 15.8 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Pendants and charms
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Pandora