Silver Artistic Slave Bracelet; Size M/L
239,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Wide silver artistic slave bracelet. The bracelet is smoothly finished and made from first-grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Slave bracelet |
| Type sluiting | Click clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 1st grade (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Size bangle | M/L |
| Breedte schakel | 15.3 mm |
| Gewicht | 42.54 g |
Additional details
| Article number | 9920131 |
| EAN number | 7683932210049 |
| Keurmerk | 925 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | Ø 62-64 mm mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver ladies bracelets
- Silver slave bracelets
- Slave bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver slave bracelets
- Slave bracelets
- Brands
- Juweelwinkel



















