New arrivals
Sold
Silver Buddha to Buddha bracelet
729,95
Sold out
Gemstone:
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 9906171 |
| EAN number | 3323818866789 |
| Keurmerk | 925 |
| Brand | Buddha to Buddha |
| Gewicht | 156.98 g |
| Breedte schakel | 26 mm |
| Lengte armband | 19 cm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Gentlemen |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | Sterling silver (925) |
| Kleur | Silver |
| Materiaal | Silver |
| Type schakel | Fantasy link |
| Type sluiting | Box lock |
| Product type | Jewelry |
Similar models
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver men's bracelets
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Brands
- Buddha to Buddha











