Silver Flat Gourmet Link Necklace
139,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver necklace made with flat gourmet links. The links provide a robust appearance. The necklace is crafted from first grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Flat gourmet link |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | First grade (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Lengte ketting | 41.5 cm |
| Breedte schakel | 4.2 mm |
| Gewicht | 20.64 g |
Additional details
| Article number | 9920130 |
| EAN number | 5776534539235 |
| Keurmerk | 925 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Basisketting | yes |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Chains
- Silver chains
- Silver ladies necklaces
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Brands
- Juweelwinkel

















