Silver Gourmet Link Bracelet
249,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver bracelet made with wide gourmet links. The shiny, chunky links provide a robust look and have a link width of 12.4 mm. The bracelet is made from second quality silver (835/1000). The fantasy clasp must be opened and closed using a flathead screwdriver.
Specifications
Basis data
| Type schakel | Wide gourmet link |
| Type sluiting | Fantasy |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 2nd quality (835) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 12.4 mm |
| Gewicht | 44.99 g |
Additional details
| Article number | 9920132 |
| EAN number | 5833823691682 |
| Keurmerk | 835 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 190 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver ladies bracelets
- Silver men's bracelets
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Brands
- Juweelwinkel



















