Silver Gourmet Link Bracelet
139,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver bracelet made with hollow, wide gourmet links. The chunky links provide a robust appearance. The bracelet closes with a large spring ring clasp and is crafted from first-grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Wide gourmet link |
| Type sluiting | Large spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 1st grade (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 9 mm |
| Gewicht | 19.51 g |
Additional details
| Article number | 9921151 |
| EAN number | 8252051052886 |
| Keurmerk | 835 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 210 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver men's bracelets
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Brands
- Juweelwinkel

