Silver Modern Fantasy Brooch
89,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver modern fantasy brooch. The brooch features three thin bars placed side by side, giving a sleek design. The brooch has a glossy finish. The jewelry is made of second-grade silver (835/1000).
Specifications
Basis data
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 2nd grade (835) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte | 91.8 mm |
| Gewicht | 9.18 g |
Additional details
| Article number | 9920134 |
| EAN number | 4880801061761 |
| Keurmerk | 835 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 29.2 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Brooches
- Silver brooches
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Brands
- Juweelwinkel



















