New arrivals
Silver pendant of a boxing glove
Silver pendant of a boxing glove
599,95
In stock:Only 1 left in stock
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 9931088 |
| EAN number | 5855394143393 |
| Keurmerk | 750 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 2.9 g |
| Lengte | 19 mm |
| Breedte | 49.7 mm |
| Product type | Jewelry |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Brooches
- Yellow gold jewelry
- Sale
- Yellow gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel









