Silver Wide Gourmet Link Bracelet
69,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver bracelet made with wide gourmet links. The bracelet is made of first-grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Wide gourmet link |
| Type sluiting | Spring ring clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Men Unisex Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 1st grade (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Breedte schakel | 8.4 mm |
| Gewicht | 6.82 g |
Additional details
| Article number | 9921152 |
| EAN number | 9004093490619 |
| Keurmerk | 835 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Lengte | 195 mm |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Bracelets
- Silver bracelets
- Silver ladies bracelets
- Silver men's bracelets
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Silver link bracelets
- Link bracelets
- Gourmet link bracelets
- Brands
- Juweelwinkel













