Tricolor Gold Adjustable Ring
309,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Tricolor golden twisted adjustable ring. An adjustable ring is often worn together with another ring on the same finger, but it is also very nice as a 'neutral' ring alongside. The ring is made of 14 karat rose, white, and yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Tricolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Ringmaat | Size 58mm (⌀ 18.25 mm) |
| Breedte ringband | 2.3 mm |
| Breedte ringkop | 2.3 mm |
| Gewicht | 1.71 g |
Additional details
| Article number | 9931159 |
| EAN number | 5272781752194 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
Recently viewed
Shop meer











