Description
Tricolor gold ring with a bold design. The ring is made from 14 karat rose, white, and yellow gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Tricolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Ringmaat | Size 51mm (⌀ 16.25 mm) |
| Breedte ringband | 3.4 mm |
| Breedte ringkop | 7.4 mm |
| Gewicht | 4.88 g |
Additional details
| Article number | 9931160 |
| EAN number | 8154545467001 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
Recently viewed
Shop meer













