Tricolor Gold Trinity Ring
339,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Tricolor Gold Trinity Ring. The ring is made of three interlinked rings, each in a different color of gold. The jewelry is crafted from 14 karat yellow, white, and rose gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Tricolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Ringmaat | Size 52mm (⌀ 16.5 mm) |
| Breedte ringband | 3 mm |
| Breedte ringkop | 3 mm |
| Gewicht | 1.9 g |
Additional details
| Article number | 9931131 |
| EAN number | 2796416226711 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
Related products
Recently viewed
Shop meer











