Tricolor Gold Trinity Ring
469,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Tricolor gold trinity ring. The ring is made of three interlinked rings, each with a different gold color. This beautiful and playful ring is crafted from 14 karat yellow, white, and rose gold (585/1000).
Specifications
Basis data
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
Materiaal
| Materiaal | Gold |
| Gehalte | 14 karat |
| Kleur | Tricolor |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Ringmaat | Size 47mm (⌀ 15 mm) |
| Breedte ringband | 4 mm |
| Breedte ringkop | 4 mm |
| Gewicht | 2.74 g |
Additional details
| Article number | 9932037 |
| EAN number | 4475105295716 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
Recently viewed
Shop meer

