New arrivals
Two-tone gold infinity link chain
2.939,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 9911279 |
| EAN number | 8804275956688 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 19.91 g |
| Lengte | 520 mm |
| Breedte schakel | 3.8 mm |
| Basisketting | no |
| Lengte ketting | 52 cm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Gentlemen |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | Bicolor |
| Materiaal | Gold |
| Type schakel | Infinity switch |
| Type sluiting | Carbine |
| Product type | Jewelry |
Related products
Recently viewed
Shop meer













