New arrivals
Sold
White gold earrings with engravings; Ø 15.8 mm
199,95
Sold out
Gemstone:
Description
Specifications
Additional details
| Article number | 4407076 |
| EAN number | 4625750518696 |
| Keurmerk | 585 |
| Brand | Juweelwinkel |
| Gewicht | 1.05 g |
| Lengte | 15.8 mm |
| Breedte | 3.1 mm |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Ladies |
| Edelsteen | No gemstones |
| Gehalte | 14 carat |
| Kleur | White gold |
| Materiaal | Gold |
| Type oorbel | Earrings |
| Type sluiting | Click lock |
| Product type | Jewelry |
Similar models
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Earrings
- White gold jewelry
- Sale
- White gold jewelry
- Brands
- Juweelwinkel





















