Zinzi Silver Snake Chain Necklace
109,95
In stock:Only 1 left in stock
Gemstone:
Description
Silver snake chain necklace from the brand 'Zinzi'. A solid and sturdy necklace made of the highest grade silver (925/1000).
Specifications
Basis data
| Type schakel | Snake chain |
| Type sluiting | Lobster clasp |
| Conditie | Pre-owned |
| Doelgroep | Women |
Materiaal
| Materiaal | Silver |
| Gehalte | 1st quality (925) |
| Kleur | Silver |
Edelstenen
| Edelsteen | No gemstones |
Afmetingen en gewicht
| Lengte ketting | 43 cm |
| Breedte schakel | 2.9 mm |
| Gewicht | 13.39 g |
Additional details
| Article number | 9920129 |
| EAN number | 2182119771991 |
| Keurmerk | 925 |
| Brand | Zinzi |
| Basisketting | yes |
Recently viewed
Shop meer
- Home
- Jewellery
- Newly arrived jewelry
- Chains
- Silver chains
- Silver ladies necklaces
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Silver Jewelry
- Silver jewelry
- Sale
- Basic chains
- Basic necklaces for women
- Brands
- ZINZI



















